Dziś jest: Niedziela 31 maja 2020, imieniny: Anieli i Petroneli

2019-06-07 07:59:08

Punkt kontroli autobusów

Mając na uwadze bezpieczeństwo osób kontrolowanych oraz realizujących czynności służbowe policjantów wyznaczono punkt kontroli autobusów na 3. peronie Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego przy ul. Towarowej w Stargardzie

 

           Coraz więcej osób zgłasza się z prośbą do KPP Stargard o sprawdzenie stanu technicznego autokarów, którymi ich pociechy wyjeżdżają na odpoczynek wakacyjny. W związku z powyższym osoby zainteresowane dokonaniem kontroli zobowiązane są do poinformowania przewoźnika o konieczności stawienia się na miejsce kontroli jeszcze przed czasem i miejscem zbiórki. Kontrole autobusów z wycieczkami z termu gmin powiatu stargardzkiego odbywać się będą w miejscu zbiórki przed wyjazdem.

            Ponadto w celu uniknięcia przedłużenia się czasu oczekiwania na dokonanie kontroli stargardzka drogówka zwraca się z prośbą o możliwe wcześniejsze (najlepiej 7-dniowe) zgłoszenie potrzeby przeprowadzenie takiej kontroli ze wskazaniem godziny i daty oraz miejsca kontroli. Zgłoszenia takie należy kierować do Wydziału Ruchu Drogowego KPP w Stargardzie, ul. Warszawska 29, pok. nr 134, bądź telefonicznie pod numerem: 91 481 35 71.

            W przypadku braku takiego zgłoszenia, bądź w przypadku wątpliwości co do stanu technicznego pojazdu lub trzeźwości kierowcy/ ów lub gdy wydarzy się sytuacja, która wymagać będzie natychmiastowej interwencji Policji, należy zadzwonić pod numer alarmowy 112 i powiadomić o zdarzeniu dyspozytora.

            Policjanci podczas czynności szczególną uwagę zwracają na stan trzeźwości kierowcy oraz posiadane przez niego uprawnienia oraz dokumentację. Funkcjonariusze skupiają się także na stanie technicznym autokaru, sprawdzają ogumienie, oświetlenie, oznakowania a także sprawność obowiązkowych urządzeń, w które powinny być wyposażone autokary.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Maj 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31