Dziś jest: Wtorek 31 marca 2020, imieniny: Balbiny i Gwidona

2020-03-23 14:45:17

Aplikacja " Kwarantanna domowa"

Szanowni Państwo uruchomiono bezpłatną aplikację „Kwarantanna domowa”. Program umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywa osoba objęta kwarantanną, podstawową ocenę stanu jej zdrowia i bezpośrednie zgłoszenie zagrożenia.

To ułatwi pracę policjantom, którzy kontrolują osoby przebywające w kwarantannie domowej. W pierwszym SMS-ie będzie instrukcja dotycząca pobrania aplikacji, w kolejnych pojawią się konkretne polecenia.

"Kwarantanna domowa" – to oficjalna, bezpieczna i bezpłatna aplikacja, która ułatwia przejście obowiązkowej kwarantanny w warunkach domowych. Umożliwia potwierdzenie miejsca, w którym przebywa osoba oraz m.in. podstawową ocenę stanu zdrowia. Dzięki aplikacji zyskuje się szybki dostęp do niezbędnych - pomocnych w czasie kwarantanny - informacji. Można też korzystać ze specjalnej infolinii.
Aplikacja daje m.in. możliwość zgłoszenia się do lokalnych ośrodków pomocy społecznej, które w uzasadnionych sytuacjach, mogą dostarczać leki, czy artykuły spożywcze. Dzięki aplikacji szybko można skontaktować się z pracownikiem socjalnym.

Aplikację "Kwarantanna domowa" jest dostępna na systemy iOS (pobierz z App Store) i Android (pobierz z Google Play). Po jej zainstalowaniu rejestruje się za pomocą numeru telefonu. Konto zostanie zweryfikowane po wprowadzeniu kodu, który przyjdzie w wiadomości SMS.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Marzec 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31