Dziś jest: Wtorek 13 kwietnia 2021, imieniny: Przemysława i Hermenegildy

2021-03-24 15:03:20

Dzielnicowy Rejonu Stara Dąbrowa

Szanowni Państwo, w ramach realizacji programu "Dzielnicowy bliżej nas" Komenda Powiatowa Policji w Stargardzie wdrożyła i udostępniła kanały komunikacji dzielnicowego ze społeczeństwem w miejscowości Stara Dąbrowa. 

Komunikacja ta będzie występować w postaci kontaktu bezpośredniego z dzielnicowym w komórce Policji, kontakt telefoniczny na indywidualny numer obsługiwany przez dzielnicowego, jak również listowny poprzez Komendę Powiatową Policji w Stargardzie. Także dla osób nie korzystających z mediów elektronicznych informacje takie są udostępniane w formie komunikatów i umieszczane na budynku Punktu Przyjęć Interesantów w Starej Dąbrowie- Posterunku Policji w Chociwlu. W komunikatach można znaleźć informacje dotyczące danych osobowych dzielnicowych, kierownika Posterunku Policji w Chociwlu.

W chwili obecnej funkcjonariuszem odpowiedzialnym za obsługę rejonów służbowych w Gminie Stara Dąbrowa jest mł. asp. Szymon Nogalski, tel. służbowy 571 323 917 (aktywny w czasie służby), e-mail: dzielnicowy.chociwel3@sc.policja.gov.pl, nr tel. do Punktu Przyjęć Interesantów 477 829 592. 

Kierownik Posterunku Policji w Chociwlu wyznaczyła ponadto stałe godziny przyjęcia interesantów w Punkcie Przyjęć Interesantów w Starej Dąbrowie. W każdą środę w godzinach od 10.00 do 13.00 mieszkańcy mają możliwość bezpośrednio spotkać się z dzielnicowym, a w razie jego nieobecności z policjantem go zastępującym.

Zachęcamy do kontaktu z dzielnicowym w przypadkach zakłócenia porządku bądź innego rodzaju interwencjach. Zaznaczamy ponadto, że w przypadkach niecierpiących zwłoki należy kontaktować się bezpośrednio z Centrum Powiadamiania Ratunkowego pod nr alarmowym 112. 

Ponadto zachęcamy do korzystania z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, gdzie można dokonywać zgłoszeń o zagrożeniach, ich rodzaju i skali. Mapa ta jest narzędziem interaktywnym i można z niej korzystać w razie zauważenia powtarzających się przejawów zagrożenia bezpieczeństwa lub porządku publicznego. Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa dostępna jest pod adresem: https://mapy.geoportal.gov.pl/iMapLite/KMZBPublic.html+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Kwiecień 2021 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30