Dziś jest: Środa 22 września 2021, imieniny: Tomasza i Maurycego

2021-08-05 14:37:29

Dożynki "Pod dębami" 2021

Szanowni mieszkańcy, już dziś mamy zaszczyt zaprosić wszystkich z Was, ale także sympatyków Gminy Stara Dąbrowa na Dożynki Gminne, które odbędą się 28 sierpnia 2021 roku o godzinie 15:00 w Parku w Storkówku.

Przed Nami doroczne święto plonów, które już tradycyjnie zabłyśnie pod hasłem „Pod Dębami”. Mamy ogromną nadzieję, że dzięki ujmującemu miejscu jakim jest park w Storkówku liczba osób, która odwiedzi Nasze obchody będzie jak największa. Nie możemy również zapomnieć jak wiele pracy zostało włożone w przygotowanie tego terenu. Przekonajcie się na własne oczy jak tam pięknie. 

Uroczystość rozpocznie Korowód Wieńców Dożynkowych, który jest już tradycją w Naszej Gminie, następnie będzie miała miejsce Msza Święta od godziny 15:00. Nie zabraknie również wielu atrakcji, takich jak konkurs:  "konkurs sołectw o dębówkę", „festiwal dąbrowskich talentów”, „Dąbrowski przysmak”, „Dąbrowski smakołyk", „Bieg o liść dębu” oraz „Dekorowanie posesji”. Dożynki swoją obecnością oraz występem uświetni gwiazda disco polo Kwestia 07, a także gminny artysta Tomasz Pluta. Nie zabraknie oczywiście atrakcji dla dzieci, które będą mogły spędzić czas na zabawach organizowanych przez animatora oraz na dmuchanym zamku. Swoje miejsce będzie miała również część artystyczna, w której będzie można podziwiać lub nabyć wyroby mieszkańców. Ciekawym miejscem będzie sekcja sportowa, w której odbędą się konkurencje piłkarskie, a także straż, która chętnie przedstawi swoją pracę oraz oprowadzi po wozie. Zabawa będzie trwała do rana przy smacznym jedzeniu oraz muzyce DJ’a. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w organizowanych konkursach oraz zabawach.

Święto plonów daje nam możliwość spędzenia miłych chwil w gronie rodziny i przyjaciół, których tak nam brakowało.

Gorąco zapraszam do wspólnej zabawy.

SPONSORZY ORAZ PARTNERZY WYDARZENIA:


ENEA Oświetlenie
Styl-Bus Przewozy Autobusem Eugeniusz Dyba
Nadleśnictwo Kliniska 
Agrochleb AGRI Sp. Z o.o. Chlebówko 20A
Agrochleb Sp. Z o.o. Chlebówko 20A
D2D Sp z O.O. DANBIS Sp. K.
Marzena Książek
Agroskład Nowakowski
Hurtownia Kwiatów AGAWA 
Tomasz Stawski
Zbigniew Łużyński
Waldemar Kapelusz+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Wrzesień 2021 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30