Dziś jest: Wtorek 01 grudnia 2020, imieniny: Natalii i Eligiusza

2014-02-03 18:15:15

Bal Przebierańców dla Dzieci - impreza Karnawałowa

W niedzielę 2 lutego 2014 na Hali Sportowej przy Gimnazjum Publicznym w Starej Dąbrowie odbył się Bal Przebierańców dla Dzieci – impreza Karnawałowa organizowana rok rocznie przez oraz Świetlicę Środowiskową w Łęczycy przy znaczącym udziale Radnych Gminy Stara Dąbrowa: Przewodniczącej Rady Gminy Justyny Szymczak, Radnej Doroty Bilskiej, Radnej Iwony Jeszke, Radnej Sylwii Kalmus-Samsel, Radnej Elżbiety Kowalczyk, Radnej Elżbiety Majdzińskiej i Pani Ilony Lechowskiej-Żeleźniak, oraz Gminę Stara Dąbrowa, a współfinansowana była przez Gminę Stara Dąbrowa oraz Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Starej Dąbrowie.  Na Zabawę zaproszono dzieci z terenu Gminy Stara Dąbrowa w wielu od 0 do 12 roku życia. Gmina zorganizowała dowóz dzieci i ich rodziców ze wszystkich miejscowości Gminy.

Bal otworzył Wójt Gminy – Mieczysław Włodarczyk następnie animatorzy z agencji dzieciaki.stargard.pl rozpoczęli blok zabaw i konkursów dla dzieci i rodziców z atrakcyjnymi nagrodami, dla wszystkich udostępniono bufet z poczęstunkiem. Dzieci chętnie brały udział w przygotowanych atrakcjach: malowanie twarzy, skręcanie baloników, „kącik dla malucha” z dużymi klockami, kulkami i zabawkami, zamek do skakania i zjeżdżania dla przedszkolaków, kącik do rysowania oraz dwugodzinny blok zabaw z oprawą muzyczną m. innymi animacje z chustą Klauza, Jaka to bajka?, Tor przeszkód z tunelem, zagadki z baloników, Rodzinne wyścigi na nartach, Chłopaki na Dziewczyny, Przeciąganie liny itp  … . Najbardziej wyczekiwanym konkursem był wybór Króla i Królowej Balu, jury złożone z rodziców zadecydowało o wyborze ich spośród przebranych dzieci, ponadto wszyscy pozostali przebrani uczestnicy imprezy zostali nagrodzeni upominkami. Tegoroczny Bal Karnawałowy udał się wyśmienicie, wszystkie dzieci były zachwycone przygotowanymi atrakcjami, a i rodzice również dobrze się bawili towarzysząc dzieciom i włączając się chętnie do zabawy, przyglądając się z widowni oraz fotografując zadowolone pociechy.

Organizatorzy zapowiadają iż w przyszłym karnawale również nie zabraknie takiej imprezy. 

Alicja Jaźwińska – Dyrektor GCK w Starej Dąbrowie 

FOTO>>>>>+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Czytaj również

Obsługa techniczna
ALFA TV

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Grudzień 2020 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31