Dziś jest: Środa 17 lipca 2019, imieniny: Bogdana i Aleksego

2019-02-08 10:31:18

Kampania informacyjna "Zamień PIT-y na profity"

Zbliża się okres rozliczenia się z fiskusem. To dobry moment żeby pomyśleć o naszej Gminie. Pamiętajmy budżet Gminy to przede wszystkim wpływy z podatków od osób fizycznych oraz inne lokalne podatki. Zbliża się okres rozliczenia się z fiskusem. To dobry moment żeby pomyśleć o naszej Gminie. Pamiętajmy budżet Gminy to przede wszystkim wpływy z podatków od osób fizycznych oraz inne lokalne podatki.

 

Pragniemy zwrócić Państwa uwagę na fakt, że do budżetu Gminy trafia około 38% podatku PIT. Płacąc podatek dochodowy zgodnie z miejscem faktycznego zamieszkania zwiększamy wspólny budżet, co może pozwolić na realizację różnorodnych zadań na rzecz poprawy lokalnych warunków życia.

Każdy mieszkaniec naszej gminy, również ten bez meldunku, może przyczynić się
do zwiększenia wspólnego budżetu i może mieć swój własny wkład w rozwój naszej małej ojczyzny. Wpływy z PIT, które wracają do miejsca naszego zamieszkania pozwolą na realizację w większym stopniu Waszych potrzeb i oczekiwań. Dlatego tak ważny jest Wasz udział w tej akcji.

Pamiętajmy Twój PIT to inwestycja: w infrastrukturę, oświatę, kulturę, ochronę zdrowia, transport publiczny.

 

Potrzebna jest zatem stała budowa infrastruktury (drogowej, oświetlenia, kanalizacji, wodociągów), aby mieszkańcom żyło się wygodniej. Rosną nasze wymagania wobec Gminy – to oczywiste, dlatego mieszkańcy powinni płacić swoje podatki w miejscu, którym mieszkają, a kampania informacyjna „Zamień PIT-y na profity” ma ich do tego zachęcićargumentuje Sylwia Kalmus- Samsel.+ dodaj swoją opinie
Autor:
E-mail:
Treść:
Weryfikacja:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych z formularzu, dla potrzeb niezbędnych do publikacji komentarza - zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. "O ochronie danych osobowych" (Dz. U. z 2016 r. poz. 922). Kierownik jednostki jest procesorem danych osobowych.

Komentarze są własnością ich twórców.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Szukaj

Biuletyn Informacji PublicznejElektroniczne Biuro Obsługi Interesantaelektroniczny samorząd

System RadaLokalne Centrum CertyfikacjiDziennki UstawMonitor Polskie - Wrota Powiat Stargardzki

ISO

Kalendarz

  Lipiec 2019 >>
Pn Wt Śr Cz Pt So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31