Spotkanie z mieszkańcami Chlebowa i Chlebówka
W dniu 06 września 2022 roku w świetlicy wiejskiej w Chlebowie oraz na terenie Publicznej Szkoły Podstawowej w Chlebówku odbyły się spotkania z mieszkańcami sołectw Chlebowo i Chlebówko.
Uczestniczyła w nim wójt gminy Stara Dąbrowa Sylwia Kalmus - Samsel wraz z pracownikami Urzędu Gminy w Starej Dąbrowie.
Omówiono największe inwestycje, które zostały zrealizowane w tym roku, a także przedstawiono plany na najbliższą przyszłość. Poruszono również sporo merytorycznych kwestii. odpowiedzi na trudne pytania. Spotkania cieszyły się dużą frekwencją. Są one bardzo potrzebne, gdyż pozwalają na dialog, poznanie potrzeb, zmierzenie się z codziennymi problemami i weryfikację pomysłów oraz oczekiwań.
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za udział.

