LOGO URZĘDU GMINY STARA DĄBROWA

Święto miłości, czy 50-lecie małżeństwa

50. rocznica ślubu symbolizuje pół wieku wspólnego życia dwóch kochających się osób. To wyjątkowy moment, w którym ożywają wspomnienia oraz uczucia. 

Mieliśmy dziś okazję uczestniczyć w tym jakże ważnym dniu dla kolejnej pary, która obchodziła 50-lecie małżeństwa. honorowymi medalami odznaczyła Jubilatów Sylwia Kalmus-Samsel - Wójt Gminy Stara Dąbrowa. Nie obyło się bez małego upominku oraz listu gratulacyjnego.

Zaproszeni goście przy słodkim poczęstunku oraz w miłej atmosferze mogli podzielić się swoimi wspomnieniami oraz uczuciami.

Życzymy Państwu, abyście dalej szli przez życie, trzymając się mocno za ręce, zawsze uśmiechnięci, zawsze razem, zawsze pewni swoich uczuć. Niechaj los Wam sprzyja, niosąc powodzenie.  

Galeria zdjęć

50-lecie małżeństwa  9 50-lecie małżeństwa  8 50-lecie małżeństwa  7 50-lecie małżeństwa  6 50-lecie małżeństwa  5 50-lecie małżeństwa  4 50-lecie małżeństwa  3 50-lecie małżeństwa  2 50-lecie małżeństwa  1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności