Awans Gminnego Klubu Sportowego "Dąbrovia"
W ubiegłą niedzielę 11 czerwca Gminny Klub Sportowy "Dąbrovia" Stara Dąbrowa po wygranym meczu 2:1 z Miejskim Klubem Sportowym "Masovia" Maszewo zapewniła sobie awans do ligi okręgowej.
To duży sukces, który nie tylko bardzo cieszy, ale pokazuje konsekwentną drogę i cel corocznych prac zespołu seniorów w rozgrywkach PZPN.
"W 2014 przyszedłem do tego klubu, aby pomóc w powrocie do Okręgówki. Jak widać trochę nam to zajęło, ale wreszcie się udało.
We wczorajszym meczu zagrało u nas 15 zawodników. Każdy z nich to mieszkaniec Gminy Stara Dąbrowa lub wychowanek naszego klubu. Powróciliśmy do klasy Okręgowej na naszych zasadach, których się trzymamy. Słowa uznania dla wszystkich zawodników, którzy niejednokrotnie poświęcali swój wolny czas, który mogli spędzić z rodziną, aby w końcu to nam się udało zrealizować." - mówił Konrad Wochna trener Gminnego Klubu Sportowego "Dąbrovia"
Przebieg meczu:
1:0 Dębowczyk
1:1 Wochna Konrad
1:2 Bartnicki Bartosz
Serdecznie gratulujemy awansu do wyższej ligi i życzymy powodzenia w dalszych sportowych wyzwaniach!

