LOGO URZĘDU GMINY STARA DĄBROWA

Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie

Piękne bramki  i sportowa rywalizacja w przyjacielskich relacjach. To wszystko miało miejsce na Hali w Starej Dąbrowie podczas turnieju "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbowie!".

Blisko 100 piłkarzy w wieku 7-14 lat rywalizowało w ramach turnieju „Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie” . 
Po raz kolejny pokazujemy, że w tak małej miejscowości można zrobić turniej na najwyższym poziomie.

Wielkie podziękowanie dla zawodników juniorów AP GIEKSY. Kacper Janoch oraz Gracjan Maciejewski sędziowali zawody.

Do Starej Dąbrowy przyjechały zespoły:
 Ina Ińsko
 Masovia Maszewo
 Orzeł Małkocin
 Piast Chociwel

Gratulacje należą się również Konradowi Wochnie za wspaniałą organizację, oby więcej takich przedsięwzięć. 

Turniej „Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie” odbył się ramach Programu Społecznik.

Galeria zdjęć

"Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 8 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 7 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 6 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 5 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 4 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 3 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 2 "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie" 1
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności