Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie
Piękne bramki i sportowa rywalizacja w przyjacielskich relacjach. To wszystko miało miejsce na Hali w Starej Dąbrowie podczas turnieju "Sportowo i zdrowo w Starej Dąbowie!".
Blisko 100 piłkarzy w wieku 7-14 lat rywalizowało w ramach turnieju „Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie” .
Po raz kolejny pokazujemy, że w tak małej miejscowości można zrobić turniej na najwyższym poziomie.
Wielkie podziękowanie dla zawodników juniorów AP GIEKSY. Kacper Janoch oraz Gracjan Maciejewski sędziowali zawody.
Do Starej Dąbrowy przyjechały zespoły:
Ina Ińsko
Masovia Maszewo
Orzeł Małkocin
Piast Chociwel
Gratulacje należą się również Konradowi Wochnie za wspaniałą organizację, oby więcej takich przedsięwzięć.
Turniej „Sportowo i zdrowo w Starej Dąbrowie” odbył się ramach Programu Społecznik.
