Spotkania z mieszkańcami
Szanowni Państwo
Wójt Gminy Stara Dąbrowa serdecznie zaprasza na spotkania z mieszkańcami, których tematem będą bieżące sprawy dotyczące funkcjonowania gminy oraz kwestie ważne dla mieszkańców poszczególnych sołectw.
Harmonogram spotkań:
- Nowa Dąbrowa - 13 września 2022 r., godz. 17:30 na placu zabaw przy remizie OSP Nowa Dąbrowa;
- Stara Dąbrowa - 13 września 2022 r., godz. 18:30 w Centrum Kultury i Rekreacji w Starej Dąbrowie.
Zachecamy do aktywnego uczestnictwa w spotkaniach!

