LOGO URZĘDU GMINY STARA DĄBROWA

Gmina Stara Dąbrowa w kolejnym etapie programu modernizacji energetycznej

Gmina Stara Dąbrowa w kolejnym etapie programu modernizacji energetycznej

Z satysfakcją informujemy, że w nawiązaniu do podpisanego listu intencyjnego pomiędzy Gminą Stara Dąbrowa a Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie, nasza gmina została zakwalifikowana do kolejnego etapu programu pn.: „Modernizacja energetyczna budynków mieszkalnych z zasobów dawnych podmiotów gospodarki uspołecznionej, w tym byłych PGR, przedsiębiorstw państwowych i rolniczych spółdzielni produkcyjnych”.

Co szczególnie istotne, do programu zakwalifikowały się wszystkie wspólnoty mieszkaniowe z terenu Gminy Stara Dąbrowa, tj. wspólnoty z:

  • Białunia,
  • Storkówka,
  • Starej Dąbrowy.

 

Realizacja programu pozwoli na przeprowadzenie kompleksowej modernizacji energetycznej budynków, co przełoży się na poprawę ich stanu technicznego, zwiększenie efektywności energetycznej, a także ograniczenie kosztów ogrzewania i poprawę komfortu życia mieszkańców.

Informujemy, że Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie rozpoczął już przygotowania do procedury przetargowej, która umożliwi wyłonienie wykonawców planowanych prac.

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności