Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies klikając przycisk Ustawienia. Aby dowiedzieć się więcej zachęcamy do zapoznania się z Polityką Cookies oraz Polityką Prywatności.
Ustawienia

Szanujemy Twoją prywatność. Możesz zmienić ustawienia cookies lub zaakceptować je wszystkie. W dowolnym momencie możesz dokonać zmiany swoich ustawień.

Niezbędne pliki cookies służą do prawidłowego funkcjonowania strony internetowej i umożliwiają Ci komfortowe korzystanie z oferowanych przez nas usług.

Pliki cookies odpowiadają na podejmowane przez Ciebie działania w celu m.in. dostosowania Twoich ustawień preferencji prywatności, logowania czy wypełniania formularzy. Dzięki plikom cookies strona, z której korzystasz, może działać bez zakłóceń.

Więcej

Tego typu pliki cookies umożliwiają stronie internetowej zapamiętanie wprowadzonych przez Ciebie ustawień oraz personalizację określonych funkcjonalności czy prezentowanych treści.

Dzięki tym plikom cookies możemy zapewnić Ci większy komfort korzystania z funkcjonalności naszej strony poprzez dopasowanie jej do Twoich indywidualnych preferencji. Wyrażenie zgody na funkcjonalne i personalizacyjne pliki cookies gwarantuje dostępność większej ilości funkcji na stronie.

Więcej

Analityczne pliki cookies pomagają nam rozwijać się i dostosowywać do Twoich potrzeb.

Cookies analityczne pozwalają na uzyskanie informacji w zakresie wykorzystywania witryny internetowej, miejsca oraz częstotliwości, z jaką odwiedzane są nasze serwisy www. Dane pozwalają nam na ocenę naszych serwisów internetowych pod względem ich popularności wśród użytkowników. Zgromadzone informacje są przetwarzane w formie zanonimizowanej. Wyrażenie zgody na analityczne pliki cookies gwarantuje dostępność wszystkich funkcjonalności.

Więcej

Dzięki reklamowym plikom cookies prezentujemy Ci najciekawsze informacje i aktualności na stronach naszych partnerów.

Promocyjne pliki cookies służą do prezentowania Ci naszych komunikatów na podstawie analizy Twoich upodobań oraz Twoich zwyczajów dotyczących przeglądanej witryny internetowej. Treści promocyjne mogą pojawić się na stronach podmiotów trzecich lub firm będących naszymi partnerami oraz innych dostawców usług. Firmy te działają w charakterze pośredników prezentujących nasze treści w postaci wiadomości, ofert, komunikatów mediów społecznościowych.

Więcej

"Pakiet powitalny" dla noworodków z gminy

Mamo, Tato!
Serdeczne gratulacje! Cieszymy się razem Wami

Z okazji narodzin Waszego dziecka gmina Stara Dąbrowa przygotowała dla Was niespodziankę - „Pakiet powitalny” dla nowonarodzonego mieszkańca gminy. Chcemy, aby zestaw oznaczony logiem naszej gminy był symbolicznym włączeniem nowonarodzonego mieszkańca do naszej gminnej wspólnoty.

„Pakiet powitalny” dla nowo narodzonych mieszkańców Gminy Stara Dąbrowa jest świadczeniem na rzecz rodziny z tytułu urodzenia dziecka. Przysługuje jednorazowo każdemu maluchowi zamieszkałemu na terenie Gminy Stara Dąbrowa, który przyszedł na świat po 1 stycznia 2023 roku i nie ukończył jeszcze 2 miesiąca życia.
Pakiet stanowią upominki rzeczowe dedykowane naszym najmłodszym mieszkańcom.

Jakie warunki musicie spełnić aby otrzymać „Pakiet powitalny”?
Jeśli:
- jesteście mieszkańcami naszej gminy,
- Wasze dziecko urodziło się po 1 stycznia 2023 roku i nie minęło więcej niż 2 miesiące od jego urodzenia,
… z ogromną radością przekażemy Wam pierwsze niezbędne rzeczy dla Waszego malucha.

 

Co wchodzi w skład powitalnego pakietu?
- przytulny ręcznik kąpielowy z kapturem: 80cm x 80cm
- cudna maskotka z logiem naszej gminy
- silikonowy gryzak, który jest niezastąpionym dziecięcym kompanem podczas ząbkowania.  
Całość skomponowana w magicznym pudełku. Dopełnieniem jest dyplom z życzeniami, spersonalizowany dla każdego noworodka.

Aby otrzymać „Pakiet powitalny” wystarczy być szczęśliwym rodzicem maluszka oraz  należy złożyć poprawnie wypełniony wniosek w Urzędzie Gminy Stara Dąbrowa.

Pliki do pobrania:

Wniosek
Format: pdf, 77.39 kB
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności

DO GÓRY
Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Przeglądasz tę stronę w trybie offline.
Przeglądasz tę stronę w trybie online.