Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składam serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom samorządowym, radnym, sołtysom oraz osobom zaangażowanym w działalność na rzecz lokalnej społeczności.
Dziękuję za codzienną pracę, odpowiedzialność, zaangażowanie oraz troskę o rozwój naszej gminy i potrzeby mieszkańców. Samorząd to przede wszystkim ludzie, którzy każdego dnia starają się działać dla dobra swojej małej ojczyzny.
Życzę Państwu satysfakcji z wykonywanej pracy, wzajemnej życzliwości, zdrowia oraz wielu sukcesów zarówno zawodowych, jak i prywatnych.
Wójt Gminy Stara Dąbrowa
Tomasz Ogonowski

